07/07/2018

Pobiedziska, 01.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Rozpoczynamy XIII tydzień zwykły Roku Liturgicznego.

Trwają wakacje. Niech będzie to czas przyjęty od Stwórcy ku mądremu i Bożemu wypoczynkowi duchowemu i fizycznemu. Od dzisiejszej niedzieli nie będzie Mszy św. sprawowanej o godz. 12.30.

2. W bieżącym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. Lista osób adorujących została wyłożona pod chórem. Serdecznie prosimy o wpisanie się na listę. Nabożeństwo w intencji powołań o godz. 18.00. W lipcu i sierpniu nie będzie odwiedzin chorych. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 do 18.00. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę  miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 10.00. Pół godziny wcześniej nabożeństwo różańcowe.

3. W poniedziałek Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na modlitwę o godz. 18.00. W tym dniu przypada również 14 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedzisk. Dlatego po wieczornej Eucharystii przy ołtarzu Matki Bożej odmówimy modlitwę ku Jej czci.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i do Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedziska o godz. 18.10.

5. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca, ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczymy na cele remontowe.

6. W środę po wieczornej Mszy św. biuro parafialne będzie nieczynne.

7. Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii, zawierzając Mu szczególnie wszystkich odpoczywających na wakacjach.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.