I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018

17/02/2018

1. Przeżywamy I niedzielę Wielkiego Postu. Przypominamy, że nabożeństwa pasyjne w naszym kościele są sprawowane wg następującego porządku:

– Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w piątek o godz. 17.00

– Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 18.00

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00, a po ich zakończeniu Msza św. w intencji parafian. Kazania pasyjne głoszą klerycy naszego seminarium.

2. Nabożeństwa stałe w ciągu tygodnia o zwykłej porze. Przypominamy, że w każdy wtorek po porannej Mszy św. modlimy się Litanią do św. Józefa.

3. W ubiegłą niedzielę na cele remontowe zabrano 2 890 zł. Dziękujemy za ofiary przesłane na konto parafialne. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne wyrazy wdzięczności Bóg zapłać. W intencji Darczyńców modlimy się w czasie środowej wieczornej Mszy św. i Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz w nabożeństwie do św. Józefa.

4. Przypominamy, że biuro parafialne na czas remontu (do czasu podania stosownej wiadomości) jest nieczynne. Zamówienia intencji mszalnych, odbiór stosownych zaświadczeń – bezpośrednio po każdej Mszy św. (poza niedzielą) w zakrystii. Zgłoszenie pogrzebu, spisanie protokołu przedmałżeńskiego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu w budynku wikariatu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie

 5. Powierzmy się św. Michałowi Archaniołowi Patronowi naszej parafii.

Wszystkim Parafianom, wiernym Sympatykom i gościom pobiedziskej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.