Intencje mszalne

01/11/2019

Intencje mszalne 28.10 – 03.11.2019

Poniedziałek 28.10.2019 – święto św. Szymona i Judy Tadeusza

7.00 – Za Parafian

17.30 – † Szczepan Tomczak – od Ireny Sądej i rodziny Wróbel z dziećmi

Wtorek 29.10.2019

7.00 – † Eugeniusz Polcyn – od Mirosławy, Tadeusza i Jana Paluszkiewiczów

17.30 – † Jan Wdowiak – od rodziny Sobaszkiewiczów ze Swarzędza; od Danuty Święcickiej z rodziną

Środa 30.10.2019

7.00 – † Sabina Pawlicka – od syna Leszka z rodziną

17.30 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w intencji wszystkich Dobroczyńców pobiedziskiej Fary

† Waldemar Maciejewski – od kolegów z Polskiego Związku Wędkarskiego

† Elżbieta Szewczyk – od Leszka Osińskiego z rodziną

† Czesław Jęczmionka – od Romana i Tadeusza Turtoń z rodzinami

† Stefania Krüger – od wnuczki Ewy, wnuka Sebastiana i Przemysława z rodzinami

† Halina Wojtkowiak – od Apostolstwa Modlitwy

† Zygmunt Grabowski – od Lidki z rodziną

Czwartek 31.10.2019

7.00 – † ks. Marek Sobociński

17.30 – 1. † Elżbieta Jackowiak (4 r. śm.)

  1. † Krystyna Świtała – od brata Andrzeja z rodziną

Piątek 01.11.2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 – † Stefan Nurski † Marianna † Stanisław Nurscy; † Bronisława † Stefan Bocian

9.00 – † Stanisława Walkowiak – od syna Antoniego z rodziną i dziećmi

11.00 – Za Parafian

13.00 – Za wszystkich zmarłych spoczywających na parafialnym cmentarzu ( Msza św. na cmentarzu)

Sobota 02.11.2019 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00 – † Teresa Skiba – od rodziny Walkiewiczów

11.001. † Pelagia Krajewska

  1. 2. † Róża Maria Mały – od męża Mariana , córki Saturniny i syna Macieja oraz od wnuków

18.30 – 1. † zmarli z rodziny Przybył i Karasińskich oraz zmarli z ich rodzin

  1. Zofia † Stanisław Pawlakowie oraz † Marianna † Ludwik Wilczyńscy; zmarli        z rodziny Kierznowskich, Konopków, Kiszkurnów, Piwnickich, Sumińskich, Sokołowskich, Paschalis – Jakubowiczów i Kurtzów oraz Lammertów

Niedziela 03.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

7.00 – † Zenon Eliks – od chrześniaka Andrzeja z dziećmi

9.00 – † Konstancja † Józef Dudzińscy; † Marianna † Stefan Janiszewscy

11.00 – † Mieczysław Kamiński (6 r. śm.) – od żony i syna z rodziną

12.30 – † Jan Żok – od córki Mirosławy i wnuka Krzysztofa

18.30 – † Władysław Jóźwiak