+ Genowefa Stachowiak


pogrzeb (poniedziałek) 31.12.2018, g. 11.00

Lp. Ofiarodawca Termin Godzi na
1 od syna Macieja z żoną i synem 10.11.2019 11.00
2 od sąsiadów Adamczyków 28.07.2019 7.00
3 od sąsiadki Czesławy Barańczak 02.05.2019 7.00
4 od szwagierki Władysławy Liss 13.07.2019 7.00
Czytaj więcej...

+ Eugeniusz Szmytke

Śp. + Eugeniusz Szmytke,  zm.27.09.2018. pogrzeb (sobota) 29.09.2018 r. godz.9.00)  

Lp. Termin Godzina
1 17.10.2018 17.30
2 10.10.2018 17.30
3 31.10.2018 17.30
4 04.02.2019 7.00
5 14.11.2018 17.30
6 21.04.2019 9.00
7 28.11.2018 17.30

 

W celu

Czytaj więcej...

+Kazimierz Pacan

Śp. + Kazimierz Pacan
1.  30.04.2019 17.30
2.  21.04.2019 12.30
3. 03.05.2019 18.30
4.  21.09.2018 17.30
5. 17.10.2018 17.30
6.  13.05.2019 17.30
7.  20.05.2019 17.30
8.  28.11.2018 17.30
9.  17.03.2019 7.00

10. 25.01.2019

Czytaj więcej...

ś.p. Ryszrad Mucha

Termin Godzina
24.03.2019 9.00
10.03.2019 12.30
06.01.2019 7.00
01.08.2019

12.09.2018

9.00

18.30

17.03.2019 12.30
03.10.2018 17.30
03.10.2018 17.30
24.02.2019 17.30
03.03.2019 12.30
16.01.2019 7.00
06.03.2019 11.00
05.01.2019 7.00
07.11.2018 17.30
20.01.2019 7.00
31.03.2019 9.00
03.02.2019 7.00
17.02.2019 7.00
01.04.2019 17.30
Czytaj więcej...

+Tadeusz Hałka, zm. 03.06.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony i syna 16.03.2019 18.30
2 od wnuczki Kingi z rodzicami 12.01.2019 7.00
3 od syna Bartosza z rodziną 01.11.2018 11.00
4 od Stanisława Czajki z żoną, synami i pracownikami 06.01.2019 11.00
5 od
Czytaj więcej...

+ Teresa Walkiewicz, zm. 23.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od syna Szczepana z rodziną 01.11.2018 7.00
2 od syna Tomasza z rodziną 10.11.2018 7.00
3 od sąsiadów Kusiów i Napartych z ul. Czerniejewskiej 03.10.2018 17.30
4 od Teresy i Ryszarda Skiba 17.11.2018 7.00
5
Czytaj więcej...

+ Jolanta Janina Szczepaniak, zm. 1405.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od synów Mariana i Antoniego z rodzinami, od Grażyny Górlaczyk i Emilii Rutkowksiej 07.10.2018 7.00
2 od wnuków Michała, Justyny, Natalii z rodzinami 25.11.2018 18.30
3 od rodziny syna Zbigniewa 21.10.2018 7.00
4 od rodziny
Czytaj więcej...

+ Kazimierz Olejniczak, zm.10.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od Iwony, Bogumiła, Dagmary Gierasińskich 02.02.2019 18.30
2 od firmy pogrzebowej „Przykucki” 20.10.2018 7.00
3 od brata Czesława i bratanków Marka i Jarosława z rodzinami 03.11.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie

Czytaj więcej...

+ Irena Maciejewska, zm.08.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od syna Andrzeja z rodziną 05.05.2019 11.00
2 od córki Marioli z rodziną, od wnuczki Moniki z rodziną, wnuczki Katarzyny z rodziną oraz wnuczki Marty 25.11.2018 11.00
3 od Teresy Jankowskiej z córką 04.07.2018 18.30
Czytaj więcej...

+ Wanda Maria Janicka, zm.03.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od mamy Leokadii i brata Romana 08.02.2019 17.30
2 Od córki Magdaleny z mężem Arkadiuszem i córką Roksaną 13.11.2018 7.00
3 od męża Adama z synami Waldemarem i Mateuszem 01.03.2019 17.30
4 od syna Przemysława
Czytaj więcej...

+ Eugeniusz Płoska, zm.03.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od rodziny Łagodzińskich 13.10.2018 7.00
2 od rodzin Jackowiak i Anioła 13.10.2018 7.00
3 od rodziny Walkiewiczów 13.10.2018 7.00
4 od Firmy Pogrzebowej „Przykucki” 25.09.2018 7.00
5 od siostry Marianny i chrześniaczki Barbary 16.12.2018 9.00
Czytaj więcej...

+ Zofia Zywert, zm. 04.05.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Renaty z mężem 15.02.2019 17.30
2 od wnuków: Asi i Michała z rodzinami 06.10.2018 7.00
3 od brata Jurka z rodziną 12.10.2018 7.00
4 od Danki i Henia Pawlickich z rodziną 24.10.2018 7.00
Czytaj więcej...

+ Tadeusz PANFIL, zm.26.04.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od syna Sławomira z rodziną 16.02.2019 18.30
2 od syna Leszka z rodziną 05.03.2019 17.30
3 od Krystyny i Andrzeja Ożarek z rodzinami 23.12.2018 11.00
4 od Ireny i Zbigniewa z rodzinami 02.10.2018 7.00
5
Czytaj więcej...

+ Irena Krause, zm.17.04.2018

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od rodziny Grzeczków 27.06.2018 18.30
2 od pracowników Cukierni 11.07.2018 18.30
3 od firmy pogrzebowej „Górecki” 28.09.2018 7.00
4 od kuzynek Urszuli Szewior i Anny Kowalskiej 08.10.2018 7.00
5 od Magdaleny i Tomasza Olejniczaków z
Czytaj więcej...

+ Wiktoria Słomczyńska, zm. 09.04.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Haliny 17.12.2018 17.30
2 od firmy pogrzebowej „Górecki” 22.08.2018 7.00
3 od sąsiadów z ul. Kiszkowskiej i Delikatesów Rybnych 29.08.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie intencji mszalnych na bieżąco w gablocie ogłoszeń.

Czytaj więcej...

+ Zenon Szymkowiak, zm. 29.03.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony Elżbiety oraz córki Honoraty i wnuka Jakuba 02.12.2018 11.00
2 od rodziny Markowskich 09.05.2018 18.30
3 od firmy pogrzebowej „Górecki” 30.07.2018 7.00
4 od córki Małgorzaty z Michałem i wnuczką Tosią 04.08.2018 7.00
Czytaj więcej...

+Barbara Teresa Pic, zm. 24.03.2018r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Joanny z rodziną 25.12.2018 11.00
2 od sąsiadów Chojnackich i Stachowiaków 23.05.2018 18.30
3 od rodziny Kęsków 03.08.2018 7.00
4 od firmy pogrzebowej „Przykucki” 05.09.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o 

Czytaj więcej...

+ Andrzej Maciejewski, zm. 23.03.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od mamy z Jarkiem i Radosławem 15.08.2018 7.00
2 od siostry Mirosławy z mężem i rodziną 06.12.2018 17.30
3 od siostry Doroty z mężem i rodziną 09.12.2018 18.30
4 od siostry Honoraty z mężem i
Czytaj więcej...

+ Paweł Kasprzak, zm. 21.03.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony 30.05.2018 18.30
2 od córek 09.08.2018 7.00
3 od teściowej 24.08.2018 7.00
4 od szwagierki Katarzyny z rodziną 03.09.2018 7.00
5 od mamy i siostry Marzeny z rodziną 28.10.2018 18.30
6 od siostry
Czytaj więcej...

+ Halina Staszak, zm. 17.03.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki z rodziną 30.12.2018 18.30
2 od rodziny Grzeczków 09.05.2018 18.30
3 od siostrzenic Oli i Hani oraz Marty z rodziną 06.06.2018 18.30
4 od syna Jarka i wnuczki Natalii 03.12.2018 17.30
5 od
Czytaj więcej...

+ Adam Symbora, zm. 18.03.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki z rodziną 29.11.2018 17.30
2 od wnuczki Sylwii z rodziną 04.12.2018 17.30
3 od Firmy Pogrzebowej „Przykucki” 24.07.2018 7.00
4 od Elżbiety i Piotra Antowskich 07.08.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o

Czytaj więcej...

+ Henryk Garasz, zm. 20.02.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony i syna z żoną i dziećmi 07.10.2018 9.00
2 od Czesławy Jasiak z rodziną, Zofii Kaczmarek z rodziną, Teresy Nowickiej z synem 20.11.2018 17.30
3 od rodziny Lewandowskich z ul. Klasztornej 23.11.2018 17.30
Czytaj więcej...

+ Daniel Mariusz Kania, zm. 17.02.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony i córki 17.02.2019 17.30
2 od Wesołowskich, rodziny Mądrych i Anny Polcyn 05.11.2018 17.30
3 od firmy pogrzebowej „Górecki” 18.07.2018 7.00
4 od kuzynki Mirki z rodziną z Pobiedzisk 02.05.2018 18.30
5 od
Czytaj więcej...

+ Małgorzata SZKOTNICKA, zm. 14.02.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od męża z synami 19.11.2018 17.30
2 od córki Natalii z rodziną 14.02.2019 17.30
3 od firmy pogrzebowej „Przykucki” 10.07.2018 7.00
4 od córki Sylwii z rodziną 22.11.2018 17.30
5 od rodziny Ćwiklińskich z Pomarzanowic
Czytaj więcej...

+ Franciszek Cegielski, zm. 07.02.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od siostry Janiny Meller z mężem 09.05.2018 18.30
2 od Justyny Łukomskiej z mężem i synem 28.03.2018 18.30
3 od Ewy Wolnej z mężem i synami 11.04.2018 18.30
4 od Ewy i Ryszarda Meller 30.05.2018
Czytaj więcej...

+ Marcin Góralczyk, zm. 05.02.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od koleżanek i kolegów z klasy wraz z wychowawczynią i rodzicami 05.07.2018 7.00
2 od kolegi Bartosza Konieczki z rodziną 06.06.2018 18.30
3 od Ireny Borskiej z rodziną Witczaków 08.07.2018 7.00
4 od Lidii i
Czytaj więcej...

+ Krystyna Maria Skrzypczak, zm. 31.01.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Hanny z rodziną 14.10.2018 18.30
2 od Ołtarzewskich 17.09.2018 18.30
3 od Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego 19.08.2018 7.00
4 od Firmy Pogrzebowej „Przykucki” 08.06.2018 7.00
5 od Pracowników Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w
Czytaj więcej...

+ Władysław Nowak, zm. 25.01.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony 11.06.2018 7.00
2 od córki Barbary z córką 26.06.2018 7.00
3 od córki Grażyny z mężem i dziećmi 09.10.2018 17.30
4 od córki Justyny, Rafała i wnuczek Weroniki i Agaty 06.07.2018 7.00
5
Czytaj więcej...

+ Genowefa Kupsik, zm. 26.01.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Wandy z mężem Mariuszem 14.06.2018 7.00
2 od córki Ewy z mężem i wnukiem 20.06.2018 7.00
3 od syna Marka z wnukiem 04.07.2018 7.00
4 od Eugenii Burzyńskiej z Dąbrówki Kościelnej 25.10.2018 17.30
Czytaj więcej...

+ Henryk KUROWSKI, zm. 13.01.2018 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od siostrzenic z rodzinami 22.05.2018 7.00
2 od sióstr Ireny i Heleny z rodzinami 03.09.2018 18.30

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie intencji mszalnych na bieżąco w gablocie ogłoszeń.

Czytaj więcej...

+ Andrzej Paweł Dutkiewicz, zm. 30.12.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od siostry Marii z bratem Pawłem 14.03.2018 18.30
2 od sąsiadów z ul. Czerniejewskiej 27 29.04.2018 7.00
3 od Firmy pogrzebowej „Górecki” 14.05.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie intencji mszalnych na

Czytaj więcej...

+ Edmund Kazimierz Dyląg, zm. 30.12.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony z dziećmi 12.08.2018 18.30
2 od Eugenii Kasprzak-Krzesińskiej  i Patryka z rodziną 02.05.2018 7.00
3 od Janiny Walczak z rodziną 13.08.2018 18.30
4 od koleżanek i kolegów z Brygady „B” 12.05.2018 7.00
Czytaj więcej...

+ Czesława TYLKOWSKA, zm. 20.12.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od Teraźniewskich i Balcerków 04.06.2018 7.00
2 od Firmy Pogrzebowej „Górecki” 07.06.2018 7.00
3 od rodziny Łęców z Rybna 14.03.2018 18.30
4 od seniorek z Pomarzanowic 24.06.2018 7.00
5 od rodziny Szrzułów i Chlebickich 15.06.2018
Czytaj więcej...

+ Kacper Dyląg, zm. 10.12.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od rodziców i brata Igora 09.12.2018 12.30
2 od babci Eugenii z Krzysztofem 03.08.2018 18.30
3 od babci Elżbiety i dziadka Edmunda 12.08.2018 18.30
4 od ojca chrzestnego Patryka z żoną i córką 31.05.2018 18.30
Czytaj więcej...

+ Eugeniusz Misiak, zm. 01.12.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki z rodziną – Msza św. pogrzebowa 09.12.2017 11.30
2 od rodziny Salomonów i Marii Drożyńskiej 28.02.2018 18.30
3 od Firmy Pogrzebowej „Przykucki” (50) 11.04.2018 7.00

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie

Czytaj więcej...

+ Zdzisław Nowak, zm. 17.11.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony i córki z wnuczkiami – Msza św. w I rocz. śm. 17.11.2018 18.30
2 od rodziny Kuczuro 31.05.2018 7.00
3 od rodziny Wesołowskich 10.06.2018 7.00
4 od Anny Kowalskiej z Michałem oraz Krystyny
Czytaj więcej...

+ Władysław Nowak, zm. 14.11.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od żony Grażyny 22.07.2018 18.30
2 od córki z Marcinem i dziećmi 21.03.2018 7.00
3 od Małgorzaty Robakowskiej 04.04.2018 18.30
4 od rodziny Grabowskich 05.08.2018 11.00
5 od rodziny Piotrowskich z Gorzowa 28.03.2018 7.00
6
Czytaj więcej...

+ January Sas, zm. 13.11.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od Aleksandry 14.03.2018 7.00
2 od Elżbiety z rodziną 20.03.2018 7.00
3 od Janki i Wojtka 31.07.2018 18.30
4 od syna Michała 27.03.2018 7.00
5 od rodziny Czarneckich z Kocanowa 13.07.2018 18.30
6 od kuzyna
Czytaj więcej...

+ Stefania Maciejewska , zm. 06.11.2017 r.

Lp. Ofiarodawca Termin Godzina
1 od córki Zuzanny 25.06.2018 18.30
2 od Firmy Pogrzebowej „Górecki” 06.03.2018 7.00
3 od siostry z rodziną 22.03.2018 7.00

 

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o sprawdzanie intencji mszalnych na bieżąco w gablocie ogłoszeń.

Czytaj więcej...