Kolęda, czyli odwiedziny duszpasterskie rodzin – plan

23/12/2017
    1 ksiądz 2 ksiądz
27 środa   od 13.00: Czachurki
28 czwartek od 9.30: Wagowo działki, Wagowo II oraz Oś. Karino od 9.00: Wagowo I
29 piątek od 9.30: Borówko

od ok. 14.00: Zbierkowo

od 9.00: Gołunin

od ok. 14.00: Gołun

30 sobota od 9.30: Kocanowo bloki 23, 23a, 25ab od 9.00: Kocanowo bez bloków od „brzózek”
2 wtorek od 14.00:  m. Główna – za Rzeką, a następnie ul. Kanałowa od nr 10a i ul. Strumykowa od 14.00: m. Główna – ul. Kanałowa od drogi
3 środa od 9.30: Nadrożno

od ok. 14.00 Pomarzanki

od 9.30: Bociniec

od ok. 14.00 Polska Wieś

4 czwartek od 14.00: ul. Fabryczna, a następnie ul. Skryta od 14.00: ul. Spadzista
5 piątek od 14.00: ul. Działkowa, a następnie ul. Skośna od 14.00: ul. Półwiejska
6 sobota Uroczystość Objawienia Pańskiego  
7 NIEDZIELA od 14.00: ul. Klasztorna
8 poniedziałek od 14.00: Pomarzanowice 21 od 14.30: Pomarzanowice 22 i 24
9 wtorek od 14.00: Pomarzanowice 20 od 14.00: Pomarzanowice 16-19
10 środa od 9.30: Pomarzanowice 11-15 od 9.30: Pomarzanowice 1-10
11 czwartek od 14.00: Głównienka przy szosie, a następnie ul. Ogrodowa od początku od 14.00: ul. Złotnicka i ul. Rzeczna
12 piątek od 14.00: ul. Kiszkowska od 1 do torów, a następnie ul. Tysiąclecia od 14.00: ul. Słoneczna 1-32
13 sobota od 9.30: ul. Goślińska strona nieparzysta od końca od 9.00: ul. Goślińska nr parzyste od końca
14 NIEDZIELA od 14.00: ul. Słoneczna od nr 34 do końca
15 poniedziałek od 14.00: ul. Kiszkowska od końca do nr 39 od 14.30: ul. Kiszkowska od końca od nr 38b do nr 5
16 wtorek od 14.00: ul. Czerniejewska nr nieparzyste od 25 do nr 1 od 14.00: ul. Czerniejewska nr nieparzyste od 27 do końca
17 środa od 14.00: ul. Czerniejewska nr parzyste od 2-12 od 14.00: ul. Czerniejewska nr parzyste do 14 do końca
18 czwartek od 14.00: ul. K. Odnowiciela nr nieparzyste od początku od 14.00: K. Odnowiciela nr parzyste od początku
19 piątek od 14.00: ul. Łąkowa od 14.00: ul. Gnieźnieńska nr parzyste od początku
20 sobota od 9.30: ul. Kostrzyńska od nr 1 strona prawa i lewa od 9.00: ul. Nowa od nr 1 i ul. Na stoku
21 NIEDZIELA od 14.00: ul. Jagiełły
22 poniedziałek od 14.00: ul. Główna nr nieparzyste od 5 do nr 29 od 14.30: ul. Główna nr nieparzyste od 35 do końca
23 wtorek od 14.00: ul. Główna nr parzyste od początku do nr 34 od 14.00: ul. Główna nr parzyste od 34a do końca
24 środa od 14.00: ul. Drawska, Warciańska, Notecka, Odrzańska i Cybińska od 14.00: ul. Jesiotrowa, Sandaczowa, Węgorzowa, Okoniowa i Łososiowa
25 czwartek od 14.00: ul. Gnieźnieńska nr nieparzyste od 3 do nr 19 od 14.00: ul. Niecała, a następnie ul. Jeziorna i ul. Podgórna
26 piątek od 14.00: Rynek – strona banku oraz strona cukierni od 14.00: Rynek – od nr 19 do 22 (strona sklepu MWL), a następnie strona sklepu obuwniczego
27 sobota od 9.30: ul. Gnieźnieńska nr nieparzyste od 21 do końca