Niedziela – Święto Przemienienia Pańskiego – 06.08.2017

06/08/2017

1. Przeżywamy dziś święto Przemienienia Pańskiego.

2. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej z Fatimy. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i procesję z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

3. Dziękujemy serdecznie za przekazane indywidualne ofiary na cele remontowe, które wyniosły 800 zł. Bóg zapłać. Ofiary zbierane podczas Mszy św. w przyszłą – drugą niedzielę miesiąca przeznaczymy tradycyjnie na prace inwestycyjne w parafii.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na zakup środków lokomocji dla polskich misjonarzy. Zebrano 1421 zł. Na cele charytatywne i pomoc rodzinie z Aleppo złożono 1273 zł. Wszystkim Ofiarodawcom wypowiadamy słowa serdecznego podziękowania.

5. Ksiądz Kustosz Sanktuarium Dąbrowieckiej Matki Pocieszenia w Dąbrówce Kościelnej zaprasza na tegoroczny i odpust, który odbędzie się w dniach 9 i 10 września br. Szczegóły znajdują się na tablicy informacyjnej.

6. Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii, oddając pod Jego opiekę zwłaszcza dzieci i młodzież, wszystkich, którzy rozpoczęli wakacje i urlopy oraz pielgrzymów zdążających na Jasną Górę.

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.