Ogłoszenia duszpasterskie

13/03/2021

Pobiedziska, 14.03.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Rozpoczynamy 4. Tydzień Wielkiego Postu.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych: w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
  3. Dziś rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. dr Andrzej Nowicki, ojciec duchowny w naszym gnieźnieńskim seminarium. Nauki będą głoszone w dni powszednie, do środy włącznie, w czasie wieczornych Eucharystii.
  4. Dzisiejsza niedziela, to Niedziela Laetare i zarazem druga niedziela miesiąca. Kolekta z Mszy św. zostanie przeznaczona na prace remontowe. W tym roku chcemy dokończyć izolację fundamentów na stronie północnej. Wszystkim Ofiarodawcom wyrażamy naszą szczerą wdzięczność. Bóg zapłać.
  5. W piątek w Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, rozpoczniemy „Tydzień Modlitw o Ochronę Życia”. Zakończy się on w Dzień Świętości Życia, czyli w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się na listę wyłożoną pod chórem.
  6. W parafii pw. Świętego Ducha 17.03. br. o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kościoła Świętego, Ojczyzny i Rodziny Radia Maryja. Wcześniej modlitwa różańcowa.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.