Ogłoszenia duszpasterskie

26/07/2021

Pobiedziska, 25.07.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Rozpoczynamy 17. tydzień Roku Kościelnego.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów. Kierowców prosimy, aby zjeżdżali z Rynku w kierunku ul. Gnieźnieńskiej. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone zostaną na rzecz misjonarzy.
  3. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny. Po wieczornej Mszy św. odmówimy przed obrazem św. Anny Samotrzeciej Litanię do św. Anny w intencji naszych dziadków i osób starszych.
  4. Przypominamy, że w obiektach zamkniętych osoby zaszczepione i niezaszczepione są zobowiązane do zakrywania nosa i ust. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie tego obowiązku. Jednocześnie przypominamy, że osoby przystępujące do komunii św. przed przyjęciem Pana Jezusa muszą odsłonić maskę. Osoby, które przyjmują Najświętsze Ciało Chrystusa na rękę są zobowiązane do spożycia Komunii Świętej przed kapłanem natychmiast. Pod żadnym pozorem nie wolno odwracać się i odchodzić. Bardzo prosimy, aby nie doprowadzać do sytuacji trudnych, wymagających interwencji kapłana.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia