Ogłoszenia duszpasterskie

10/12/2018

 

Pobiedziska, 09.12.2018 r.

  1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Zachęcamy do udziału w Roratach, które  dla dzieci, młodzieży i starszych sprawujemy we wtorki i czwartki o godz. 17.30. Dzieci do klasy VI jako potwierdzenie udziału w roratach otrzymują naklejki  z postaciami biblijnymi. Obecność starszych prosimy, aby swoim podpisem potwierdzali rodzice. Dotyczy to, także, ze względu na trwający remont, udziału w niedzielnej eucharystii. Prosimy nie przychodzić do zakrystii i nie przekraczać odgrodzonego terenu. Dziękujemy za zrozumienie.
  2. Dziś po Mszy św. sprawowanej o godz. 9.00 spotkanie formacyjne Żywego Różańca. Podczas Eucharystii o godz. 12.30 zostaną poświęcone medaliki dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone zostaną na prace remontowe. Dziękujemy za ofiary przekazane na konto parafialne i złożone osobiście. Trwające prace powierzamy gorąco modlitwie Parafian i wszystkich Sympatyków pobiedziskiej fary.
  4. W środę 12 grudnia przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po porannej Mszy św. i modlitewne czuwanie do godz. 17.15. Pod chórem została wyłożona lista osób podejmujących adorację. Zadbajmy, aby Chrystus Pan nie pozostawał sam w naszej świątyni.
  5. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne – małe w cenie 7 zł, a duże po 13 zł. Opłatki na stół wigilijny za dobrowolną ofiarą.
  6. W poniedziałek ze względu na ważną wizytę u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków biuro parafialne będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.
  7. Dnia 14 grudnia o godz. 18.00 w parafii dziekańskiej comiesięczna Msza św. w intencji Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja.
  8. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.
  9. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.