Ogłoszenia duszpasterskie

02/02/2019

Pobiedziska, 03.02.2019 r.

  1. Rozpoczynamy IV Tydzień Zwykły w Roku Liturgicznym.
  2. Zakończyliśmy kolędę. Wszystkim, którzy przyjęli w swym domu kapłana,  dziękujemy za wspólną modlitwę, otwarte domostwa i życzliwość. Dziękujemy za przekazane ofiary kolędowe, z których zostaną zapłacone należności parafii względem Kościoła Powszechnego i lokalnego, składka ubezpieczeniowa, a pozostała część zostanie przeznaczona na prace remontowe. Przypominamy, że w roku bieżącym chcielibyśmy dokończyć remont dachu  na kościele. Za zrozumienie wypowiadamy serdeczne słowa podziękowań – Bóg zapłać!
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne Żywego Różańca Wspólnota ta zaprasza w poniedziałek na modlitwę różańcową w intencji parafii przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00.
  4. W bieżącym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja do nabożeństwa powołaniowego o godz. 17.15.
  5. W piątek wieczorem Msza św. i spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane podczas Mszy św. będą tradycyjnie przeznaczone na cele inwestycyjne. Przed kościołem „Stowarzyszenie DLA CIEBIE” będzie zbierało datki na rehabilitację dla Kacpra.
  7. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.
  8. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.