Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2018

28/07/2018

Rozpoczynamy XVII tydzień zwykły Roku Liturgicznego.

Nabożeństwa stałe w ciągu tygodnia o zwykłej porze.

W bieżącym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji powołań. O godz. 18.10 nabożeństwo powołaniowe. Pod chórem została wyłożona lista osób pragnących podjąć adorację. Serdecznie prosimy o wpisywanie się na nią. Adoracja to zaledwie 30 minut, a możemy w ten sposób przebywać z Chrystusem Panem „sam na sam”, wykazując swą troskę o powołania i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo Najświętszego Sakramentu. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.O godz. 18.10 Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W sierpniu nie będzie odwiedzin chorych. W sobotę o godz. 9.30 modlitwa różańcowa, a następnie Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, którego wspomnienie obchodziliśmy w środę święcimy po każdej Mszy św. pojazdy. Kierowców prosimy, aby zjeżdżali samochodami z Rynku w ul. Gnieźnieńską. Ofiary zbierane przy okazji poświęcenia pojazdów przekazywane są tradycyjnie na rzecz MIVA Polska, na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Zbiórka do puszek na nowy Krzyż misyjny wyniosła 1011 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać.

Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii, zawierzając Mu szczególnie wszystkich żniwujących i odpoczywających na wakacjach.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.