Ogłoszenia duszpasterskie

29/04/2019

Pobiedziska, 28.04.2019 r.

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona w Kościele Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość ucałowania relikwii św. s. Faustyny. W Gnieźnie trwają uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha.
  2. W środę rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w dni powszednie od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W sobotę i niedzielę o godz. 18.15.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji powołań do służby Bożej. Czuwanie zakończy się nabożeństwem majowym z modlitwą o powołania. Po chórem została wyłożona lista osób pragnących podjąć półgodzinną adorację. W piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. O godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W sobotę o godz. 9.15 medytacja, o 9.30 modlitwa różańcowa, a następnie Msza św. w intencji Parafian. Do chorych  z posługą sakramentalną wyjątkowo udamy się w czwartek od godz. 9.00.
  4. Biuro parafialne w bieżącym tygodniu będzie czynne tylko w poniedziałek.
  5. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła Patrona naszej parafii.

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia. 0