Ogłoszenia duszpasterskie

14/06/2019

Pobiedziska, 16.06.2019 r.

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy .
  2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00  i 18.30. Program Uroczystości, jak w ubiegłych latach. Główna Msza św., po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy, będzie sprawowana na Rynku przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 11.00. Prosimy, jak w latach ubiegłych, o przygotowanie ołtarzy i trasy procesyjnej. Do udziału w procesji w strojach liturgicznych zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św.

Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki podczas procesji zapraszamy na próbę, która odbędzie się w środę o godz. 16.00. Ze względów organizacyjnych i liturgicznych obecność na próbie jest konieczna. W Uroczystość Bożego Ciała nie będzie Mszy św. sprawowanej o godz. 12.30.

  1. Wieczorne Msze św. w Oktawie Bożego Ciała będą połączone z procesją eucharystyczną przy kościele. W przyszłą niedzielę Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja będą miały miejsce po sumie.
  2. Wszystkim Ofiarodawcom, którzy złożyli swe ofiary na cele remontowe składamy nasze podziękowanie – Bóg zapłać. Za wszystkich Darczyńców modlimy się w każdy wtorek przez przyczynę św. Józefa oraz w środy w czasie wieczornych Mszy świętych i nabożeństwa.
  3. Wraz z początkiem wakacji, od niedzieli 23 czerwca nie będzie sprawowana Msza św. o godz. 12.30.
  4. Mamy jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Serdecznie zapraszamy do pobożnego nawiedzenia ziemskiej Ojczyzny naszego Zbawiciela.
  5. Pod chórem można się zaopatrzyć w parafialny biuletyn „Pod skrzydłami św. Michała Archanioła”.
  6. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła Patrona naszej parafii.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.