Ogłoszenia duszpasterskie

01/11/2019

Pobiedziska, 03.11.2019 r.

 1. Rozpoczynamy XXXI Tydzień Zwykły Okresu Liturgicznego.
 2. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w godne przeżycie Uroczystości Wszystkich Świętych. Słowa szczególnych podziękowań kierujemy do p. Tomasza Alejskiego za nagłośnienie cmentarza.
 3. Za zmarłych z wymienianek jednorazowych modlimy się do 8 listopada – zawsze pół godziny przed wieczorną Mszą św. odmawiając różaniec.
 4. Wymienianki roczne bardzo serdecznie prosimy składać do końca listopada.
 5. Przypominamy, że do dnia 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. W tym celu należy: być wolnym od przywiązania do grzechu; być w stanie łaski uświęcającej; przyjąć Komunię św.; odmówić modlitwy w intencjach Ojca Świętego; nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.
 6. W poniedziałek różaniec poprowadzi wspólnota Żywego Różańca. Zapraszamy do wspólnego trwania na modlitwie razem z Matką Najświętszą.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji nowych, świętych powołań do służby Bożej w Kościele. Lista osób pragnących podjąć adorację została wyłożona pod chórem.
 8. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczymy na cele remontowe parafii.
 9. Za tydzień, po Mszy św. sprawowanej o godz. 9.00 spotkanie Żywego Różańca.
 10. Pod chórem można zaopatrzyć się w parafialny biuletyn „Pod skrzydłami św. Michała Archanioła” z comiesięcznym dodatkiem „Pobiedziska Pani”.
 11. W piątek 8 listopada o godz. 18.30 odbędzie się w kościele spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej.
 12. Powierzmy się opiece Patrona naszej Parafii.
 13. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.