Ogłoszenia duszpasterskie

01/02/2020

Pobiedziska, 02.02.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiejszej niedzieli Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to zarazem Światowy dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą wspierajmy żyjące wśród nas siostry ze Zgromadzenia Sacre Coeur. Ofiarami zbieranymi dziś przed kościołem wspieramy siostry Karmelitanki z Gniezna.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji nowych i świętych powołań do służby Bożej w Kościele. O godz. 17.15 nabożeństwo powołaniowe. W pierwszy piątek miesiąca ksiądz wikariusz odwiedzi chorych od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Okazja przystąpienia do komunii św. co pół godziny. Pod chórem została wyłożona lista osób pragnących podjąć modlitewne czuwanie przy Chrystusie eucharystycznym. Biuro parafialne w piątek będzie nieczynne.
  3. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca, ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczymy na cele remontowe. Przypominamy, że chcemy rozpocząć prace nad izolacją przeciwwilgociową kościoła.
  4. Wyjątkowo w miesiącu lutym nie odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.
  5. W poniedziałek o godz. 17.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 17.00.
  6. Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na intencje mszalne w terminach: sobota wieczorem i w niedziele. Wszystkie te terminy są już zajęte.
  7. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.