Ogłoszenia duszpasterskie

12/03/2020

Pobiedziska, 08.03.2020 r.

  1. Rozpoczynamy II Tydzień Wielkiego Postu.
  2. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych, które pomagają nam wejść we tajemnicę Męki i Śmierci Chrystusa Pana oraz podjąć wysiłek nad własnym nawróceniem.
  3. Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca ofiary składane podczas Mszy świętych przeznaczymy na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania – Bóg zapłać.
  4. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Żywego Różańca.
  5. W czwartek na Msze św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Eucharystii odbędzie się próba śpiewu z panem organistą.
  6. Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie informuje, że na beatyfikację Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca br. zostanie uruchomiony specjalny pociąg. Koszt przejazdu w obie strony wynosi 5 zł. Odjazd ze stacji Pobiedziska o godz. 3:47 przyjazd do Warszawy 7:25. Rozpoczęcie Mszy św. beatyfikacyjnej o godz. 12:00. Wyjazd powrotny o godz. 19:12. Przyjazd do Pobiedzisk o godz. 22:53. Zapisy w biurze parafialnym.
  7. Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do nabywania parafialnego biuletynu „Pod skrzydłami św. Michała Archanioła”.
  8. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej „DLA CIEBIE”, w dniach 14-15 marca, przeprowadzi zbiórkę środków finansowych na wsparcie rehabilitacji i terapii osób niepełnosprawnych naszej gminy.
  9. Powierzmy się opiece Patrona naszej Parafii.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.