Ogłoszenia duszpasterskie

28/05/2020


                                                                                            Pobiedziska, 24.05.2020 r.
                                            Ogłoszenia duszpasterskie
1. Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego rozpoczynamy VII Tydzień Wielkanocny. Dzisiejsza niedziela jest w Kościele dniem modlitwy za Kościół w Chinach.
2. We wtorek 26. maja przypada Dzień Matki. Wszystkim żyjącym mamom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych prosimy o dar życia wiecznego w Królestwie Bożym. Wyrażamy im naszą wielką wdzięczność.
3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.
4. Serdecznie dziękujemy „Cukierni Grzeczka” za przekazaną ofiarę na cele remontowe naszego kościoła.
5. W środę 27. maja o godz. 15.30 sprawowana będzie Msza św. w intencji samorządowców w 30. rocznicę powstania samorządu terytorialnego.
6. Dnia 1. czerwca br. tj. w poniedziałek kościół zostanie poddany dezynfekcji. Prace wykona wyspecjalizowana firma. Z tego względu świątynia będzie zamknięta po porannej Mszy św. aż do dnia następnego. Wieczorna intencja mszalna zostaje przełożona na niedzielę 31 maja na godz. 11.00. Będzie to Msza św. koncelebrowana. Prosimy o zrozumienie. Jednocześnie informujemy, że ławki poddawane są na bieżąco dezynfekcji. Obecnie chcemy dokonać tego procesu w całym budynku przy użyciu specjalnego płynu rozpylającego.
7. Wszystkim Parafianom i Sympatykom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.