Ogłoszenia duszpasterskie

31/07/2020

Pobiedziska, 02.08.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Rozpoczynamy XVIII Tydzień w Roku Kościelnym .
  2. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa na zakup środków transportu dla misjonarzy zebrano 783 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy podziękowanie.
  3. W poniedziałek na modlitwę różańcową do kościoła o godz. 17.00 zaprasza Wspólnota Żywego Różańca.
  4. W czwartek obchodzić będziemy Święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. O godz. 17.15 nabożeństwo powołaniowe i zakończenie adoracji. Po chórem została wyłożona lista osób pragnących podjąć czuwanie przy Chrystusie Panu. Do chorych z posługą sakramentalną kapłan uda się tylko do tych osób, które sobie tego życzą i które zostaną zgłoszone w biurze parafialnym lub w zakrystii. Odwiedziny rozpoczną się w piątek od godz. 9.00. Z tej racji biuro parafialne w piątek będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Możliwość przyjęcia Komunii św., co 20 minut.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczymy na cele remontowe. Słowa podziękowania kierujemy do Władz Gminy Pobiedziska za przyznanie naszej parafii dotacji w wysokości 50 tys. zł.
  7. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w czasie celebracji liturgicznych.
  8. Wszystkim Parafianom i Sympatykom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.