Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017

13/05/2017

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.

2. Dzisiaj, podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 11.00 – 57. dzieci naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Otoczmy je naszą serdeczną modlitwą. W związku z I Komunią Św. nabożeństwo majowe dla dzieci komunijnych i wszystkich parafian o godz. 16.00. Serdecznie dziękujemy rodzicom za udekorowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość oraz za przekazany parafii dar ołtarza, którymi są kielich mszalny oraz cyborium, czyli kielich do przechowywania Najświętszego Sakramentu. Dzieci pierwszo komunijne do piątku włącznie będą uczestniczyły w codziennych Mszach św. modląc się za swoich bliskich. Zapraszamy dzieci wraz z najbliższymi na nabożeństwa majowe sprawowane o godz. 18.00.

3. Dziękujemy za składane dziś ofiary, które przeznaczymy na cele remontowe.

4. W środę 17 maja w Gnieźnie odbywa się spotkanie księży proboszczów naszej archidiecezji z księdzem Prymasem. Z tej przyczyny biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy ważne prosimy załatwić bezpośrednio po Mszach św.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuariów diecezji płockiej i toruńskiej. Zapisy w sklepie papierniczym przy ul. Kostrzyńskiej.

6. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła Patrona naszej parafii.

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.