Plan kolędy

20/12/2019

Kolęda 2019/2020

l. p.

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

I KSIĄDZ

II KSIĄDZ

1

27.12

piątek

od 10.00

Pomarzanowice 16 -18

Pomarzanowice 19 – 21

2

28.12.

sobota

od 10.00

Pomarzanowice 22 i 24

Pomarzanowice od 1 do 10

3

30.12.

poniedziałek

od 10.00

Pomarzanowice od 11 do 15

Bociniec, Polska Wieś

4

02.01.

czwartek

od 14.00

Wagowo I

Czachurki, Wagowo Działki (za indywidualnym zgłoszeniem tel. 661 448 584); Osiedle Karino (za indywidualnym zgłoszeniem tel. 661 448 584); Wagowo II

5

04.01.

I sobota m-ca

od 10.00

miejscowość Główna: Za Rzeką i Strumykowa

Gołunin, Gołuń

6

07.01.

wtorek

od 14.00

miejscowość Główna – pozostała część

Główienka: ul. Złotnicka i Rzeczna

7

08.01.

środa

od 14.00

Główienka przy szosie, następnie ul. Ogrodowa od początku

Pomarzanki, Nadrożno (od końca)

8

09.01.

czwartek

od 14.00

Kocanowo Brzózki, a następnie pozostała część z blokami

Kocanowo od nr. 13 w stronę ronda, a następnie bloki 25 a i b, 26, 27,28,29,31,33,34

9

10.01.

piątek

od 14.00

ul. Drawska, Warciańska, Notecka, Odrzańska i Cybińska

ul. Jesiotrowa, Sandaczowa, Węgorzowa, Okoniowa i Łososiowa

10

11.01.

sobota

od 10.00

Borówko od 1 do 7

Zbierkowo i Borówko od 16 do 9a

11

13.01.

poniedziałek

od 14.00

ul. Kiszkowska od 1 do torów i Tysiąclecia

ul. Niecała, Jeziorna, Podgórna

12

14.01.

wtorek

od 14.00

ul. Kiszkowska nry nieparzyste od końca

ul. Kiszkowska nry parzyste od końca

13

15.01

środa

od 14.00

ul. Główna nry nieparzyste od 5 do 37

ul. Główna nry nieparzyste od 39 do końca

14

16.01.

czwartek

od 14.00

ul. Główna nry parzyste od początku do 36

ul. Główna nry parzyste od 38 do końca

15

17.01.

piątek

od 14.00

ul. Goślińska nry nieparzyste od końca

ul. Goślińska nry parzyste od końca do 48

16

18.01

sobota

od 10.00

ul. Łąkowa od końca

ul. Goślińska parzyste od 46 do 2

17

20.01.

poniedziałek

od 14.00

ul. Słoneczna nry parzyste od końca

ul. Słoneczna nry nieparzyste od końca

18

21.01.

wtorek

od 14.00

ul. Spadzista od końca

ul. Nowa nry parzyste i ul.: Na Stoku, Biezdruchowska i Na Stoku

19

22.01.

środa

od 14.00

ul. Półwiejska od końca

ul. Nowa nry nieparzyste

20

23.01.

czwartek

od 14.00

ul. Działkowa, Skośna, Fabryczna i Skryta

ul. Klasztorna od początku

21

24.01

piątek

od 14.00

ul. Czerniejewska nry nieparzyste od końca do 27

ul. Czerniejewska nry nieparzyste od 25 do 1

22

25.01.

sobota

od 10.00

ul. Wł. Jagiełły od końca

ul. Czerniejewska nry parzyste od końca

23

27.01.

poniedziałek

od 14.00

ul. Kazimierza Odnowiciela nry nieparzyste od końca

ul. Kazimierza Odnowiciela nry parzyste od końca

24

28.01.

wtorek

od 14.00

ul. Kostrzyńska od 1 (najpierw nry nieparzyste, a następnie parzyste)

ul. Gnieźnieńska nry parzyste od końca

25

29.01.

środa

od 14.00

ul. Gnieźnieńska nry nieparzyste od 1 do 25

ul. Rynek od 1 do 10

26

30.01.

czwartek

od. 14.00

ul. Gnieźnieńska od 27 do końca

ul. Rynek od 12 do 22