XI Niedziela zwykła – 17.06.2018

24/06/2018

1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą Roku Liturgicznego.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, z przeznaczeniem na cele remontowe parafii. Wyniosły one 4 738 zł. Za każde wsparcie finansowe oraz duchowe jesteśmy bardzo wdzięczni.

3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 będzie śpiewał chór „Canticum Novum” pod dyrekcją Joanny Sadowskiej z Parafii Opatrzności Bożej w Poznaniu.

4. W środę ze względu na zjazd kapłański ks. proboszcza biuro parafialne będzie nieczynne. Z biura nie będzie można skorzystać także w piątek z powodu zakończenia Roku Szkolnego. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

5. W piątek 22 czerwca wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Krakowa po odbiór relikwii św. s. Faustyny. Wyjazd o godz. 3.00 rano. O godz. 12.00 Msza św. w klasztorze sióstr i przekazanie relikwii. Następnie prelekcja o św. s. Faustynie oraz posiłek. Nawiedzenie Centrum św. Jana Pawła II oraz sanktuarium O. Cystersów w Krakowie Mogile. Na koniec zakwaterowanie w Domu Studenckim Żaczek. W sobotę po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną przez Tyniec i Kalwarię Zebrzydowską, gdzie przewidziana jest Msza św.

6. Msza św. na Zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00.

7. Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii.

 Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.