XVI Niedziela zwykła – 23.07.2017

23/07/2017

1. Rozpoczynamy XVI Tydzień Zwykły Okresu Liturgicznego.

2. Nabożeństwa w ciągu tygodnia o stałej porze.

3. Dzisiaj po Mszach św. dopołudniowych odbędzie się poświęcenie pojazdów w związku z przypadającym we wtorek wspomnieniem św. Krzysztofa. Kierowców chcących poświęcić swoje pojazdy prosimy, aby po zakończeniu Eucharystii zjechali z Rynku ulicą Gnieźnieńską. Ofiary zbierane przy okazji poświęcenia przekażemy dla zakup samochodu dla polskich misjonarzy.

4. W środę 26 lipca przypada wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Po porannej Mszy św. odmówimy Litanię przed obrazem św. Anny Samotrzeciej.

5. Bardzo serdecznie prosimy wszystkie niewiasty i wszystkich mężczyzn o przychodzenie do świątyni w odpowiednim stroju – godnym miejsca świętego.

6. Dziś po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 19.30 koncert organowy.

7. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze na wyjazd 29.07.br. do sanktuarium w Oborach. W programie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie pod przewodnictwem O. James`a Manjacala. Zapisy do 26 lipca w sklepie „Niskie ceny” ul. Kazimierza Odnowiciela.

8. W poniedziałek o godz. 13.00 odbędzie się pogrzeb: † Jadwigi Szofińskiej, a we wtorek o godz. 11.00 śp. Tadeusza Patera z Wagowa. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy miłosiernemu Bogu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

9 Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.