XXII Niedziela zwykła – 03.09.2017

03/09/2017

1. Rozpoczynamy XXII Tydzień Zwykły Okresu Liturgicznego.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.10, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedzisk.

3. Kończą się wakacje. Msza św. na inaugurację nowego roku szkolnego  w poniedziałek 4 września o godz. 8.00.

4. W bieżącym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji powołań. Lista chętnych, którzy podejmą adorację została wyłożona pod chórem. Zachęcamy serdecznie do zapisywania się. O godz. 18.10 nabożeństwo powołaniowe.

5. Spotkanie Parafialnego Koła SWPK AG o godz. 17.00.

6. W niedzielę 10 września odbędą się główne uroczystości odpustowe w Dąbrówce Kościelnej. Z naszej parafii wyruszy piesza pielgrzymka, którą poprowadzi ks. Mariusz. Wyjście o godz. 5.00.

7. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczymy na cele remontowe parafii.

8. W piątek 8 września podczas Mszy św. o godz. 18.30 wraz z całą archidiecezją dokonamy Aktu poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi wszystkich parafii naszej archidiecezji.

9. Chór Prymasowski ogłasza nabór nowych śpiewaków spośród młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby dołączyć do tego zespołu. Kandydaci proszeni są o przybycie na przesłuchanie i pierwszą próbę dnia 15 września br. o godz. 17.30.

10. Fundacja Szlachetnej Paczki poszukuje wolontariuszy. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub biurze parafialnym. Wolontariuszami mogą zostać osoby pełnoletnie lub które skończyły 17 lat.

11. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.