Ogłoszenia duszpasterskie

20/07/2018

Pobiedziska, 15.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

Rozpoczynamy XV tydzień zwykły Roku Liturgicznego.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, a modlitwy do Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedzisk w sobotę o godz. 18.10. We wtorek po porannej Mszy św. Litania do św. Józefa.

Z serca dziękujemy ofiary za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na cele remontowe. Z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymaliśmy wiadomość o zarezerwowaniu na rzecz remontu dachu na farze kwotę 250 tys. zł.  Teraz należy dopełnić pozostałe formalności, aby wspomnianą kwotę otrzymać. W ostatnim czasie zostało dokonane przyłącze wody do zakrystii oraz podjęte zostały prace malarskie w budynku wikariatu. Pilnej wymiany wymaga krzyż misyjny stojący przy kościele. Jego górna część została faktycznie całkowicie zniszczona przez czynniki atmosferyczne. W przyszłą niedzielę ośmielamy się prosić o dobrowolne ofiary, które będzie można złożyć do puszek przed kościołem. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.

Dnia 16 bm. w kościele pw. Świętego Ducha comiesięczna Msza św. w intencji Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny i w stałych intencji Rodziny Radia Maryja.

Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii, zawierzając Mu szczególnie wszystkich żniwujących i odpoczywających na wakacjach.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.