IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018

22/04/2018

1. Rozpoczynamy IV Tydzień Wielkanocny i zarazem Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.  

2. Dzisiaj podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 12.30 ks. bp Bogdan Wojtuś udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Kandydatów otoczmy naszą modlitwą.

3. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Koła SWPK AG.

4. W przyszłą sobotę i niedzielę odbędą się w Gnieźnie Uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha, głównego Patrona Polski i Archidiecezji. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do relikwii św. Wojciecha. Wyjazd sprzed Szkoły w Pobiedziskach przy ul. Kostrzyńskiej o godz. 9.00. Przejazd jest darmowy.

5. W sobotę 5 maja chcemy rozpocząć prace remontowe Domu Katolickiego św. Józefa. Mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się społecznie w rozbiórkę podłóg zapraszamy do pracy od godz. 8.00. Chętnych prosimy o kontakt w zakrystii lub w biurze parafialnym, aby było wiadome na ile osób możemy liczyć.

6. W niedzielę 13 maja, ze względu na Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, Msza św. z godz. 12.30 zostanie odprawiona o godz. 13.00.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego w Rokitnie i sanktuarium cudu eucharystycznego w Legnicy w dniach 25 – 26 maja br. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

8. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.