Ogłoszenia duszpasterskie

12/12/2020

Pobiedziska, 13.12.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu – „Gaudete”, „Radujcie się!”. Roraty dla dzieci i młodzieży sprawujemy we wtorki i piątki o godz. 17.30. Roraty dla dorosłych w sobotę o godz. 7.00.
  2. Dzisiaj na Rynku w Pobiedziskach, tym razem o godz. 17.00, odbędzie się Różaniec Mężczyzn, jako wynagrodzenie za akty profanacji i jako modlitewna prośba o poszanowanie w naszej Ojczyźnie tego wszystkiego, co święte, Boże. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  3. Dzień 13. grudnia jest datą pamiętną w naszej Ojczyźnie – to rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy o wszystkich Ofiarach i módlmy się nieustannie za Polskę.
  4. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz duże świece.
  5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na cele remontowe. Bóg zapłać. Jednocześnie informujemy, że listopadowa faktura za wywóz śmieci z cmentarza wyniosła 8 148 zł.
  6. Msze św. pasterskie w naszym kościele będą sprawowane o godz. 21.30 i 24.00.
  7. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku 14 grudnia zawsze pół godziny przed każdą Mszą św. Dodatkowo w środę i piątek po wieczornej Mszy św. – wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. do godz. 19.00. W związku z tym biuro parafialne w środę wieczorem będzie nieczynne, a nabożeństwo do MBNP odbędzie się w formie skróconej.
  8. W poniedziałek 14 grudnia w kościele pw. Świętego Ducha comiesięczna Msza św. o godz. 18.00 w intencji Kościoła Świętego, Ojczyzny i Rodziny Radia Maryja.
  9. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.