Ogłoszenia duszpasterskie

18/09/2021

Pobiedziska, 19.09.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Rozpoczynamy 25. Tydzień Roku Kościelnego.
  2. Zakończyliśmy tegoroczne prace nad izolacją przeciwwilgociową ściany północnej kościoła. Koszt wykonanych prac to 215 tys. zł. W poniedziałek 27 września nastąpi odbiór konserwatorski. W tym miejscu dziękujemy Powiatowi Poznańskiemu i Władzom Miasta i Gminy Pobiedziska za udzielone dotacje oraz Wszystkim Parafianom i Darczyńcom spoza parafii za finansowe wsparcie. Bez Waszego wsparcia duchowego i materialnego realizacja prac konserwatorskich byłaby niemożliwa. Z całego serca Wszystkim dziękujemy – Bóg zapłać! W przyszłym roku chcielibyśmy dokończyć prace izolacji fundamentów w części prezbiterium świątyni i rozpocząć prace wewnątrz. Ofiary z ostatniej niedzieli na cele remontowe wyniosły 4 153 zł.
  3. Sumę odpustową ku czci św. Michała Archanioła 29 września będzie sprawował i słowo Boże wygłosi ks. dr Remigiusz Malewicz, rzecznik prasowy Archidiecezji Gnieźnieńskiej i wykładowca homiletyki w naszym seminarium. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.
  4. W czwartek 23.09. po wieczornej Mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkoły średniej.
  5. Od najbliższego piątku, pół godziny po Mszy św. wieczornej, będzie stała okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  6. Dnia 28 września o godz. 15.00 na Rynku przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do międzynarodowej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w 13. rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom pobiedziskiej Fary

życzymy błogosławionego tygodnia