Ogłoszenia duszpasterskie

02/07/2020

Pobiedziska, 28.06.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Rozpoczynamy XIII Tydzień Zwykły Roku Kościelnego .
  2. Od dzisiejszej niedzieli, przez okres wakacyjny, nie będzie Mszy św. sprawowanej o godz. 12.30.
  3. W bieżącym tygodniu przypadają pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w intencji powołań do służby Bożej w Kościele. O godz. 17.15 nabożeństwo powołaniowe i zakończenie adoracji. Pod chórem została wyłożona lista osób pragnących czuwać przy Chrystusie Panu. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Co 20 minut okazja do przyjęcia Komunii św. Chorzy, którzy chcieliby przyjąć Pana Jezusa, prosimy o indywidualne zgłoszenia. Jeżeli będą chętni, to kapłan odwiedzi ich z Komunią św. od godz. 9.00. W sobotę o godz. 9.15 medytacja, o 9.30 modlitwa różańcowa i o godz. 10.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Pierwsza sobota i niedziela miesiąca to również przygotowanie naszej archidiecezji na nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  5. W przyszłą niedzielę 5 lipca o godz. 11.00 Msza św. w intencji Parafian i Czcicieli Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedzisk. Po Eucharystii modlitwa przed cudownym obrazem. Uroczystościom będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. prałat Krzysztof Stawski Dyrektor Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
  6. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w czasie celebracji liturgicznych.
  7. Wszystkim Parafianom i Sympatykom pobiedziskiej Fary życzymy błogosławionego tygodnia.