XIII Niedziela zwykła – 02.07.2017

02/07/2017

1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą Roku Liturgicznego.

2. W bieżącym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe w czwartek o godz. 18.00. W tym miesiącu nie będzie spotkania SWPK AG. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.15. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W lipcu ks. Mariusz odwiedzi chorych od godz. 7.30. Z tego względu biuro parafialne w piątek będzie nieczynne.

3. W przyszłą, drugą  niedzielę miesiąca ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczymy na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania. Ze względu na zbyt duże ubytki w cegłach i spoinach, które bardzo znacznie podniosły koszt prac oraz z powodu odmowy przyznania dotacji ze strony starostwa, a z Urzędu MiG Pobiedziska otrzymaliśmy dotację wysokości 25 tys. zł. (przy wnioskowanych 50 tys.), najprawdopodobniej uda nam się odrestaurować tylko ścianę zachodnią fary. Odnowiona zostanie tarcza zegarowa. Środki na ten cel przekazali oddzielni Donatorzy, którym składamy serdeczne podziękowania. Obecnie trwają rozmowy z konserwatorem zabytków, w jaki sposób przeprowadzić restaurację zegara.

4. W niedzielę 9 lipca odbędzie się w Farze pierwszy koncert organowy.

5. Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii, oddając pod Jego opiekę zwłaszcza dzieci i młodzież oraz wszystkich, którzy rozpoczęli wakacje i urlopy.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.