XV Niedziela zwykła – 16.07.2017

16/07/2017

1. Rozpoczynamy XV Tydzień Zwykły Okresu Liturgicznego.

2. Nabożeństwa w ciągu tygodnia o stałej porze.

3. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na cele remontowe. Wszystkim z serca za wsparcie wypowiadamy – Bóg zapłać. Osobne podziękowania składamy za indywidualną ofiarę.

4. 29 lipca organizowany jest wyjazd na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Wyjazd z Rynku o 5.00, powrót wieczorem. Koszt wyjazdu z ubezpieczeniem 50 zł. Zapisy do 26 lipca br. w sklepie „Niskie Ceny” przy ul. K. Odnowiciela.

5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary zbierane przy tej okazji przekazanie będą do MIVA Polska na zakup pojazdów dla misjonarzy.

6. Przewodnik grupy ZIELONEJ, ks. Krzysztof Idczak serdecznie zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę. Wszystkie osoby, które chciałby wejść na pątniczy szlak wraz z grupą  ZIELONĄ, zaprasza się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 18 lipca br. o godz. 18.40 w kościele pw. Świętego Ducha w Pobiedziskach.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy na parafialnym cmentarzu: + Stanisławę Schiewe. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy miłosiernemu Bogu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8. Módlmy się do św. Michała Archanioła Patrona naszej Parafii.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Sympatykom i Gościom czcigodnej pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.