XXVIII Niedziela zwykła – 15.10.2017

15/10/2017

1. Rozpoczynamy XXVIII Tydzień Zwykły Okresu Liturgicznego.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele remontowe i na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wszystkim Ofiarodawcom wypowiadamy słowa serdecznych podziękowań.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w modlitwie różańcowej. Nabożeństwo dla dzieci i młodzieży we wtorki i czwartki o godz. 17.00. Dla dorosłych o godz. 18.00. Nabożeństwa: do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Matki Bożej Łaskawej Pani Pobiedzisk w łączności z różańcem.

4. Ksiądz Prymas, odpowiadając na prośbę Episkopatu Meksyku, prosił o zorganizowanie zbiórki ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku tragicznego trzęsienia ziemi. Ofiary te, zgodnie z zapowiedzią, można złożyć do puszek dzisiaj po zakończonej Mszy św.

5. Spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy 3 gimnazjum odbędzie się we wtorek 17 października. Msza św. o godz. 18.30, a po niej spotkanie formacyjne.

6. Kandydatów z klasy 2 gimnazjum i 7 szkoły podstawowej zapraszamy w we wtorek 24 października.

7. W środę przed południem biuro parafialne będzie nieczynne.

8. Pod chórem można pobrać formularze na wymienianki jednorazowe i roczne.

9. Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu w dniu 1 listopada rozpocznie się o godz. 13.00.

10. W minionym tygodniu na parafialnym cmentarzu pożegnaliśmy: Grzegorza Poddanego. Jego i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

11. Powierzmy się opiece św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom pobiedziskiej Fary
życzymy błogosławionego tygodnia.