Gnieźnieńska 2  61 817 71 12, 661 448 584   parafia@farapobiedziska.pl

1/8 Mistrzostw Polski

czwartek, 29-06-2023

1/8 Mistrzostw Polski

Szymon Olejniczak, Piotr Stołowski, Maksymilian Nowicki, Wiktor Piechocki, Jakub Staroń i Jakub Maćkowiak doprowadzili naszą parafię do 1/8 Mistrzostw Polski LSO w piłce halowej o Puchar KnC.

Trenerem naszej reprezentacji był pan Adam Stołowski. Rywalizacja odbywała się w dniach 26 - 27 czerwca na  gnieźnieńskich halach. Z grupy wyszliśmy wygrywając 2 mecze, jeden remisując i przegrywając jeden (0 - 1 z wicemistrzami Polski). W ten sposób awansowaliśmy do fazy pucharowej.  W 1/8 finałów nie oparliśmy się drużynie z Biłgoraja przegrywając 0 - 2.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, ducha wallki i reprezentowanie naszej parafii na Mistrzostwach Polski LSO 2023! 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM